OLA POPIK LAUREATKĄ KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

26.03.2011r. w filii MDK w Opolu odbyło się uroczyste podsumowanie wojewódzkich konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych.
Zaproszono laureatów, nauczycieli – opiekunów, rodziców. Obecny na uroczystości Opolski Wicekurator Oświaty Rafał Rippel gratulował wszystkim młodym laureatom, podkreślając wielką rangę ich sukcesów. Dziękował również nauczycielom, którzy nie tylko potrafili dostrzec talenty swoich uczniów, ale je rozwijać i doprowadzić do sukcesu. Laureaci otrzymali zaświadczenia o uzyskaniu tytułu laureata wojewódzkiego konkursu oraz upominki, nauczyciele – listy gratulacyjne, a dumni rodzice – podziękowania i gratulacje. Uroczystość uświetniły występy artystyczne utalentowanych młodych wokalistek z MDK w Opolu. Był też pyszny poczęstunek.
Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że uczennica PSP nr 1 ALEKSANDRA POPIK została laureatką dwóch konkursów:
-Konkursu Jęz. Angielskiego (opiekun- p. Ewa Królak-Kulawinek)
-Konkursu Polonistycznego (opiekun- p. Halina Inglot)
Ola to nie tylko bardzo uzdolniona uczennica, ale przede wszystkim niezwykle pracowita, ambitna i skromna dziewczynka. Pracować z uczennicą, która z taką pasją poszerza swoje wiadomości i umiejętności, to dla każdego nauczyciela prawdziwe wyzwanie i wielka przyjemność.
Jako laureatka Ola będzie zwolniona z obowiązku zdawania egzaminu szóstoklasisty i zostanie jej wpisana max ilość punktów (40)
Serdecznie gratulujemy Oli i jej Rodzicom. Życzymy wielu dalszych sukcesów i bardzo dziękujemy. Twoje sukcesy, Olu, to najlepsza promocja nie tylko naszej szkoły, ale również naszego miasta.

Halina Inglot
n-l j.polskiego PSP nr 1