17 czerwca na gali w Ratuszu sześć uczennic naszej szkoły otrzymało prestiżowe nagrody Primusa 2013/2014. Nagrodzonymi uczennicami są: Monika Zawistowska (kl. 3a), Paulina Bronowicka, Paulina Malinowska i Karolina Rosak (kl. 5a) oraz Julia Kulczycka i Natalia Sobór (kl. 6a). Nagrody i podziękowania za wyjątkowo efektywny rok pracy pedagogicznej odebrali również nauczyciele wyróżnionych uczennic - panie: Beata Skalska i Beata Rudyk oraz pan Paweł Kulczycki.
Specjalne podziękowania Burmistrz Brzegu Wojciech Huczyński skierował również do rodziców i opiekunów.
Nagrodzeni uczniowie dostali okolicznościowe dyplomy z gratulacjami oraz statuetki. Gospodarz miasta wręczał nagrody razem z Przewodniczącym Rady Miejskiej Brzegu Mariuszem Grochowskim.

O uroczystości można przeczytać na stronach Panoramy - brzeg24.pl.