Klasa II a

25 czerwca ostatni dzień w klasie drugiej. Kliknij na zdjęcie aby zobaczyć więcej.

22 czerwca 2010 w klasie II a obchodziliśmy ŚWIĘTO RODZINY.

Wycieczka klasowa w Góry Sowie

1 CZERWCA

zobacz więcej zdjęć zobacz więcej zdjęć
Ogólnopolski Konkurs Zuch to sprawdzian umiejętności , w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Trzy uczennice z klasy II a zajęły bardzo wysokie lokaty i znalazły się w czołówce zwycięzców. A oto wyniki :
II - Klaudia Kozłowska i Julia Kulczycka
III - Natalia Sobór
Lauratki w nagrodę otrzymały dyplomy oraz piękne nagrody książkowe.
GRATULUJEMY!!!
Fotografia pana Janusza Michalaka
Zdjęcie Studio Fotograficzne Janusz Michalak
16 maja to był bardzo ważny dzień dla 22 uczniów naszej klasy. To tego dnia przystąpili do 1 Komunii Świętej.
19 marca w naszej klasie rozpoczęła się wiosna. Ubrani byliśmy na zielono - Dzień Zielony. Ola z Natalką oraz Adam wystąpili w konkursie Mam Talent.

W środę, 17 lutego 2010 w Brzeskim Centrum Kultury odbył się konkurs recytatorski ''Interpretacje dziecięce''. W kategorii ''Wywiedzione ze słowa'' I miejsce zdobyła uczennica naszej klasy Natalia Sobór.

Zdjęcie z zabawy karnawałowej

Kliknij i zobacz więcej zdjęć

1 września klasę drugą rozpoczęło 28 uczniów i uczennic.
Doszli dwaj uczniowie Marek Morela i Kamil Wołek, a odszedł Michał Kozłowski.
Po raz pierwszy klasa wybrała Samorząd. Przewodniczącą została Julia Kulczycka, a zastępcą Natalia Sobór.

My też mamy prawa - Konwencja o Prawach Dziecka 19 listopada 2009

Jesiennna wycieczka do lasu - Barucice 2009

W klasie pierwszej

Oto my pierwszoklasiści!

Nasz 1 dzień w szkole - 1 września 2008 rozpoczęło naukę 27 uczniów.

30 października odbyła się uroczystość PASOWANIA NA UCZNIA PSP 1

Więcej zdjęć zobacz w nowym oknie.

Klasa 1 a była gospodarzem konkursu JESIENNE WESTCHNIENIA. Jesienne wiersze recytowały cztery uczennice naszej klasy.

Całość relacji i więcej zdjęć.

19 grudnia podzieliliśmy się opłatkiem i złożyliśmy świąteczne życzenia. Kliknij na zdjęcie.

10 stycznia odbyła się Zabawa Karnawałowa.

Zobacz parę zdjęć.

We wtorek, 10 lutego gościliśmy w naszej klasie żołnierza Marynarki Wojennej.

Zbliżają się Święta Wielkanocne. 27 marca pisaliśmy, malowaliśmy pisanki, robiliśmy palmy wielkanocne. Najciekawsze prace trafiły na konkurs Moja Pisanka 2009.

17 kwietnia obchodzimy Dzień Sapera. Nasza klasa odwiedziła jednostkę 1 Brzeskiej Brygady Saperów.

Zobacz kilka zdjęć

29 kwietnia w ramach programu "Mały Przewodnik po Brzegu" odwiedziliśmy Zamek Piastów Śląskich.

powiększ

28 maja - pierwsza szkolna wycieczka w góry. Zdobyliśmy najwyższy szczyt Przedgórza Sudeckiego Ślężę wznoszącą się 716 m npm.

Zobacz zdjęcia

16 czerwca przygowaliśmy Święto Rodziny. Zaprosiliśmy Mamy, Ojców, Babcie i Dziadków. Kliknij na obrazek aby zobaczyć parę zdjęć.

kliknij aby zobaczyć zdjęcia

19 czerwca zakończyliśmy pierwszy nasz rok szkolny. Wszyscy otrzymali dyplomy, świadectwa z promocją do drugiej klasy, a niektórzy zostali wyróżnieni.

end_m1k.jpg (42489 bytes) end_m1a.jpg (41501 bytes)
end_m1b.jpg (41979 bytes) end_m1c.jpg (41821 bytes)

nawi019.gif (6476 bytes)