ZAJĘCIA W BIBLIOTECE MIEJSKIEJ

31 maja mali ekolodzy z kółka ekologicznego z opiekunką - p. A. Herman zostali zaproszeni na zajęcia do Dziecięcego Oddziału Biblioteki Miejskiej na ul. J. Pawła II.

Panie bibliotekarki przygotowały bardzo ciekawe warsztaty z zakresu ekologii i ochrony środowiska. Prezentowały albumy i piękne zdjęcia. Trzeba było również popisać się wiedzą i znajomością przyrody. Przypominany – środowisko, to wszystko to, co nas otacza :)))
Najwięcej frajdy sprawiło wykonanie plakatów o tematyce ekologicznej. Prace zostały zaprezentowane podczas szkolnego festynu 2 czerwca. Czas upłynął bardzo szybko i nikt nie chciał opuścić murów przyjaznej dzieciom biblioteki, w której, jak widać, można nie tylko wypożyczać książki, ale i pożytecznie i miło spędzać wolne chwile.