KLASA 4 A

Zakończenie roku szkolnego i nagrody dla uczniów wyróżniających się w nauce. 11 świadectw z czerwonym paskiem, 10 ze średnią ponad 5,0 i 7 stypendiów za wyniki w nauce (średnia 5,2). WIELKIE GRATULACJE DLA KLASY 4 A!!!

22 czerwca 2012 r. w klasie IV „a” miała miejsce uroczystość z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca. Uczniowie dość długo przygotowywali się, aby przed rodzicami zaprezentować się jak najlepiej. Przedstawili kabaret ekologiczny , śpiewali piosenki, recytowali wierszyki. Był też pokaz tańca oraz życzenia dla rodziców. Po otrzymaniu kwiatów i po wysłuchaniu piosenki „Cudownych rodziców mam” w wykonaniu uczniów, można było zauważyć łzę kręcącą się w oku wielu rodziców. Więcej.

Relacja z wycieczki i zdjęcia

Wychowawca: mgr Beata Rudyk

Samorząd klasowy (IX 2011)

Mały Olimpijczyk
Uczniowie i uczennice klasy 4 a reprezentowali naszą szkołę w zawodach Małego Olimpijczyka, które odbyły się 14 stycznia 2012. Kliknij na obrazek i zobacz zdjęcia.

Przewodnicząca – Julia Kulczycka
Zastępca – Zuzanna Majewska
Skarbnik – Aleksandra Włodarska
Dnia 21 marca 2012 r. udaliśmy się do Miejskiej Biblioteki Publicznej na warsztaty ekologiczne. Zajęcia były profesjonalnie przygotowane, dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy, mogliśmy wykazać się wiedzą na temat ekologii. Pracowaliśmy w grupach nad plakatami ekologicznymi, które miały wziąć udział w konkursie. To był mile spędzony PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY.

A najlepsza jest JEDYNKA…
Uczniowie kl. IV „a” PSP nr 1 w Brzegu (opiekun p. Beata Rudyk) wzięli udział w OGÓLNOPOLSKIEJ olimpiadzie z języka polskiego – OLIMPUS. Test, który rozwiązywali, wcale nie był łatwy. Składał się z trzech części: czytania ze zrozumieniem, nauki o języku, literatury. Uczniowie musieli wykazać się znaczną wiedzą, którą poszerzali na dodatkowych zajęciach z języka polskiego i znajomością treści kilku lektur (m.in. „Pinokia”, „Księgi dżungli”, „Mikołajka i innych chłopaków”). Było 565 uczestników.
Laureatką olimpiady została Klaudia Kozłowska, która zajęła 7 miejsce.

Ponadto:
1. Julia Kulczycka – 19 miejsce
2. Aleksandra Włodarska – 22 miejsce
3. Katarzyna Wosińska – 29 miejsce
4. Natalia Sobór – 35 miejsce
5. Rafał Różański – 35 miejsce
6. Kamil Wołek – 36 miejsce
7. Kamila Getko – 37 miejsce
8. Zuzanna Majewska – 38 miejsce
Zwycięzcy otrzymali oceny celujące z języka polskiego.

Festiwal RINGO - listopad 2011

Kliknij
10 listopada 2011 w przeddzień Dnia Niepodległości

W klasie 3

1 X 2010 Wycieczka klasowa - Jaskinia Niedźwiedzia
28 X 2010 - Test ortograficzny 2010 - CES
Zobacz parę zdjęć - Więcej o konkursie na stronie CES

16 XII 2010 Jasełka przygotowane wspólnie z klasą II a - strona aktualności.

Kliknij i zobacz zdjęcia

We wtorek 17 V 2011 nasza klasa przystąpiła do ogólnopolskiego testu trzecioklasisty przygotowanego przez CKE. Więcej.

Test 3 klas

Test 3 klas - powiększ

5 VI 2011 Klasa 3 a reprezentowała szkołę w Olimpiadzie Integracyjnej. Zawody odbyły się w Zespole Szkół nr 2 z OI.

15 VI 2011 - Zakończenie 3 klasy (kliknij na zdjęcie)

W klasie pierwszej i drugiej

wstecz10.gif (1957 bytes)